A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sabri Fejzullahu - Nese Me Do


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T14:02:36

Dashuria kur e vret nje zemer
Betohet se kurre s'ka me thirre ne emer
E zemra harron se po mbet
Perseri e pyet ku je

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

Kushedi sa here me u betu
Veç fjale mbesin se une prape te du
N'dashuri urrejtje ka me pase
Po une e ti prape do te jemi bashke

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

...

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018