A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Sevdaja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/04/2016

2016-04-21T16:00:01

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Video Production:

XL Films

Song from the album:

"Xhamat E Thyer"


Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë udhëtuar drejt Antalias, në Turqi për të realizuar klipin e ri të këngëtarit. Fejzullahu ka nisur xhirimet e klipit të ri i cili pritet të lansohet brenda 5 ditëve.

Klipi do të ketë skena luksoze në një nga hotelet më të mira të kohës në Antalia.

Kënga do të titullohet “Na ka mbajt dashnia” një temë që këngëtari e prek zakonisht, me muzikë dhe orkestrim nga Virusi me tekst të Arsim Bunjakut dhe klipi është duke u xhiruar XL production.

Bashkëshortja e tij Nera ka shkuar ta shoqëroj e t’i ndihmoj rreth klipit pasiqë ka një sy kritik


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018