A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Sevdaja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Comments

(0)

21/04/2016

2016-04-21T16:00:01

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Video Production:

XL Films

Song from the album:

"Xhamat E Thyer"


Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë udhëtuar drejt Antalias, në Turqi për të realizuar klipin e ri të këngëtarit. Fejzullahu ka nisur xhirimet e klipit të ri i cili pritet të lansohet brenda 5 ditëve.

Klipi do të ketë skena luksoze në një nga hotelet më të mira të kohës në Antalia.

Kënga do të titullohet “Na ka mbajt dashnia” një temë që këngëtari e prek zakonisht, me muzikë dhe orkestrim nga Virusi me tekst të Arsim Bunjakut dhe klipi është duke u xhiruar XL production.

Bashkëshortja e tij Nera ka shkuar ta shoqëroj e t’i ndihmoj rreth klipit pasiqë ka një sy kritik


more...
lyrics.al © 2007 - 2018