A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabri Fejzullahu - Shihemi


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2017

2017-12-24T13:17:20

Video Production:

EMF Creative


[INTRO]
Qka ka mbet , qka ka mbet prej dashnis
Perveq lotëve e merzis
Pom vret ky mall
edhe pse jeten ti ma ke prish
met harru ska me mujt , sa tjem gjall

[REF]
Qka ka mbet , qka ka mbet prej dashnis
Perveq lotëve e merzis
Pom vret ky mall
edhe pse jeten ti ma ke prish
met harru ska me mujt , sa tjem gjall

[SABRI]
Unë po qaj , Unë po qaj
Jam pa faj , Jam pa faj
Në ket jet i fujtum jam
Se të du e nuk te kam
Shihemi , vjen nje dit kur s'shihemi
Diten e gjykimit do te shihemi te dy
Shihemi , atë dit do tshihemi
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty
Kur u ndan rruget tona ne jet
Mbeta vet si i shkret
Ti je e tjeter kujt
Kur i tham fjalt e fundit me lot
Me mir unë tkisha vdek , mos me vujt
Unë po qaj , Unë po qaj
Jam pa faj , Jam pa faj
Në ket jet i fujtum jam
Se të du e nuk te kam

[OUTRO]
Shihemi , vjen nje dit kur s'shihemi
Diten e gjykimit do te shihemi te dy
Shihemi , atë dit do tshihemi
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty
Se kurr nuk u knaqa
Prej kur mbeta unë pa ty


Lyrics submited by  redii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018