A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sacrifice

Tags: Sacrifice, Wal-On, waloonn Raci

Origin: Kline      Age: 21   Zodiac sign: Peshorja  
Sacrifice is a popular singer. Emri i tij i vertete eshte Walon, por njihet me emrin SACRIFICE. Aj kishte psedonimin Wal-on, por pas shume gjerash qe i kane ndodh ne jeten e tij, vendosi emrin SACRIFICE. Hobi i tij ishte gjithmone Muzika dhe filloi ne Rap Hip Hop. Kengen "JETA MKA LODH", ja dedikoi shokut te tij, i cili hyri ne burg pas shume problemesh. Po ashtu shokut tjeter, i cili i vdiq ne nje perleshje. Vazhdoi muziken me kengaterin MASTER L dhe formuan grupin FBS (FINA...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017