A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sadbere Mehmeti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Age:
  • 28
BIOGRAFIA: Sadbere Mehmeti is a popular singer. Njëra nga shqiptaret qe ka kaluar në fazën tjetër të talent showt 'DSDS', ka vendosur të rivalizojë koleget e saj shqiptarë. Bëhet fjalë për Sadbere Mehmetin, e cila debutoi në tregun tonë muzikor. Ajo bashkëpunoi me dyshen më të suksesshme të momentit Zzap & Chriss, të cilët kanë provuar se dinë të sjellin hite të garantuara. Më datë 13 Qershor 2014, Sadbere Mehmeti publikon videoklipin "Nje Si Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Milex

Zana Ahmetgjekaj

Silvana Rusi

Blerina Dibra

Mimoza Mazreku

Kaltrina Molliqaj

Eriselda Aliaj

Blerina Shera

Florida Meshi


Tags: Sadbere Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018