A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sadri Monika - Zoti Im Zoti Madh  (Feat. Sabri Fejzullahu)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2009

2009-02-10T16:13:28

Featuring

Sabri Fejzullahu


ivet muar jam ket nat
metmevete bisedoj
ate vajz shume dashuroj 2X

zoti im zotimadh
ti ma bn derman a te vajz qe
kam dashuruar dua ta kem pran

zoti im zotimadh
ti ma bn derman a te vajz qe
kam dashuruar dua ta kem pran

shum kaloj ni koh se se kam paran
shpirti im nuk me nxe rehat 2X


zoti im zotimadh
ti ma bn derman a te vajz qe
kam dashuruar dua ta kem prap 2x
zoti im zotimadh
ti ma bn derman a te vajz qe
kam dashuruar dua ta kem prap
zoti madh


Lyrics submited by Sadri Monika


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018