A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sala Jashari

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  153
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Sala Jashari is a popular singer of Kids music. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. Paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. Sipas Sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga int...

>> Full biography >>Related Artists:

Arsa Dervishi

Ema Smajli

Albana Berisha

Urtina Ramadani

Vesa Hamdiu

Janina Mustafa

Vjosa Selmani

Feime Salihu

Sara Mulliqi

Edueda Salihaj


Tags: Sala Jashari

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018