A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sala Jashari
Residence:  
Age: 18
Birthday: 13 February 1999
Zodiac sign: Ujori

Music genres: Kids

Sala Jashari is a popular singer. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. Paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. Sipas Sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga interpretimi i saj. Perveq koncerteve per femije, Sala mori pjese ne koncertin humanitar kushtuar femijeve me te meta fizike. Gjithashtu u tregua e talentuar edhe ne aktrim ku mori pjese ne serjali "Zogjt e luftes". Gjithashtu Sala esht ne shkollen e muzikes dhe eshte e dalluar si nje pianiste e talentuar .

Më datë 17 Tetor 2012, Rovena Stefa & Sala Jashari publikojnë videoklipin "Amaneti".

Më datë 28 Tetor 2012, Sala Jashari publikon videoklipin "Me Patina".

» Edit Bio »

Submissions by:  Mustaf  

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  150


lyrics.al © 2007 - 2018