A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sala Jashari - Princesha E Babit


Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  40

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/08/2009

2009-08-05T13:37:45

babi im i dashur ekam nje kerkes
nje fustan te bardh dua qe t'ma blesh
ne ditelindjen tim e dua qe ta vesh dua te dukem si nje princesh
babi te lutmem ti me ndegjo kete deshire ti ma ploteso
REF{2}
si princesha balerin une sot dua te vallazoj neper skenat e gjith botes kengen time ta kendoj.
BABI IM I DASHUR E KAM NJE KERKES
NJE PIANO TE BUKUR DUA QE T'MA BLESH


Lyrics submited by DafinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018