A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sala Jashari - Nenelokja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  42

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/06/2012

2012-06-30T14:03:18

Do te kendoi ty nënë loke
që u dhe bukë bijve t'ksaj toke.
Krise nje pushkë qysh natën e par
kur Jashart ne Prekaz ndeznin zjarr
2x:
eeERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

T'ulem ne gjunj t'them dy fjal
krenohem me ty nena Sal.
Per kete dite u flijove ti
ta dish lokja ime rritem ne liri

2x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

3x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

1x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin


Lyrics submited by BleonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018