A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Sali ManiTags: Sali Mani
(1944-2009)  

Sali Mani is a popular singer in traditional music. Sali Mani patriot nga Bujani i Kosovës, i cili u shqua veçanërisht në kryengritjen e përgjithshme të 1912-s dhe ishte ndër organizatorët e qëndresës së malësorëve të Krasniqit, Gashit e Bytyçit kundër forcave serbe.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  14
» Add A Song »


 :: Gezim Te Madh Ka Sot Malesia ::  
 :: O Moj Shqipni ::  
 :: Moj E Mira Bregut Cemit ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote