A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Samuela

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Samuela is a popular singer. Më datë 23 Shkurt 2013, Samuela publikon videoklipin "Une Jam Ajo". Më datë 26 Qershor 2014, Samuela publikon videoklipin "Thesari Im", në bashkëpunim me Kokoshi. Më datë 22 Maj 2015, Samuela publikon videoklipin "Fjale I Ke"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elmonda Ujkani

Valbona Qallapeku

Genta Krasniqi

Fjoralba Rama

Blerina

Sehare Xhemaijli

Nazife Demiri

Marjana Perbiba

Ganimete Berisha

Besarta Murtezani


Tags: Samuela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018