A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sara Kapo

Tags: Sara Kapo

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 26  
Sara Kapo is a not so known singer in pop music. Ka arritur të tërheqë vëmendjen jo vetëm me pamjen e saj prej një vajze rebeleje, por edhe me iniciativat e gjestet e bamirësisë. Sara Kapo identifikohet shpesh si vajza e aktores së mirënjohur Ema Andrea, por pavarësisht krenarisë që modelja ndjen për të ëmën, nganjëherë revoltohet. “E kuptoj që është një emër i madh në Shqipëri, por më lejoni të kem individualitetin tim”. Që u bë pjesë e klipit të bashkëpunimit të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulë...

>> Full biography >>


  • Find Sara Kapo on social networks:
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018