A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sara Kapo

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Sara Kapo is a singer of Pop music. Ka arritur të tërheqë vëmendjen jo vetëm me pamjen e saj prej një vajze rebeleje, por edhe me iniciativat e gjestet e bamirësisë. Sara Kapo identifikohet shpesh si vajza e aktores së mirënjohur Ema Andrea, por pavarësisht krenarisë që modelja ndjen për të ëmën, nganjëherë revoltohet. “E kuptoj që është një emër i madh në Shqipëri, por më lejoni të kem individualitetin tim”. Që u bë pjesë e klipit të bashkëpunimit të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enia

Ayssel Kristuli

Ola

Eniada

Migena Rinxhi

Qendresa Ibishi

Lorela Sejdini

Bena

Dea Rifati

Iva Aliko


Tags: Sara Kapo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018