A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sarah Malaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Athinë 
  • Age:
  • 19
BIOGRAFIA: Sarah Malaj is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Ajo quhet Sara Malaj dhe është nga Vlora, por e lindur në Athinë. Sara ka nisur të merret me modeling në moshën 14-veçare, ndërkohë që tashmë i është përkushtuar muzikës. Më datë 2 Prill 2018, Sarah publikon videoklipin e saj të parë rrep "Put You On". Ajo u ftua nga Arjan Çani në emisionin e tij "Zonë e lirë" për të promovuar klipin. Më datë 16 Korrik 2018, Sarah & Don Phenom publikojnë videoklipin "Dirty Wine"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rina Balaj

Dajana

Albina Kelmendi (The Voice)

Xhesika Pengili

Savjana Vjerdha

Ema Smajli

Tringa Kay

Donjeta Morina

Dina Shabani

Inna (Ina Kollçaku)


Tags: Sarah Malaj, Sarah, Sara Malaj, Sarah Badgal

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018