A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sebastian Yatra Feat. Wisin & Nacho

Alguien Robó ➡ Dikush E Rrëmbeu

 Spanjisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Elton Hana


Alguien Robó

Junte histórico
Colombia, Venezuela, Puerto Rico
Señoritas Sebastián Yatra

Dime si te dio lo que no te di
Dime cómo fue que te enamoro

Dime si te perdí
Si todo se acabo

Venezuela

Yo te di mi amor yo te di mi vida
Espero que no vuelvas arrepentida
Cuando te des cuenta de tu error

No quiero posejeo
Me canse de tus palabreos
Siempre la misma historia
Baby ya no te la creo
No vuelvas a llamar porque de una te bloqueo
Y saco que te multiplique todos tus deseos

Que mala eres
Todo tiene que ser como tú quieres
Que escogiste tú cuando tú lo prefieres
Cuando me veas
Como otra no te me alteres
Ya te lo di todo y eso
Lo que mas me hiere

Alguien robo tu corazón
Vienes y quitas la ilusión
Hoy por ti no creo en el amor

Yo solo quiero
Que no te olvides de mí
Recuerdas lo que te di
Porque me pagas así

Ya me dijeron que se te olvido mi nombre
Mis cartas no las respondes
Y no paro de sufrir

Quiero reír y no llorar
Quiero seguir y no para
Quiero subir y no bajar
Pero te pienso
Algo que me impide continuar
Y aunque no quiero regresar
No se cómo ocultar mi triste sentimiento

Alguien robo tu corazón
Vienes y quitas la ilusión
Hoy por ti no creo en el amor...

Alguien robo tu corazón
Vienes y quitas la ilusión
Hoy por ti no creo en el amor

Alguien robo tu corazón...

(Adelanto)


Dikush E Rrëmbeu

Bashkim historik
Kolumbia, Venezuela, Puerto Rico
Zonjusha Sebastián Yatra

Më thuaj nëse ta dha atë që nuk ta dhashë
Më thuaj si ndodhi që u dashurua me ty
Më thuaj nëse të humba
Nëse gjithçka mbaroi.

(Venezuela)

Unë të dhashë dashurinë time
Unë të dhashë jetën time
Shpresoj që të mos kthehesh e penduar (Nacho)
Kur ta kuptosh gabimin tënd

Sebastian Yatra

Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2 Nacho)
(Doblete)

Wisin
Nuk dua luftë
U lodha nga fjalët e tua
Gjithmonë është e njëjta histori vogëlushe tani nuk ta besoj
Mos më telefono sepse njëherë të bllokova
Doli që tu shumëzohen të gjitha dëshirat e tua

Sa e keqe qe je
Gjithçka duhet të jetë siç do ti
Zgjodhe palën tënde unë e di që ti e preferon
Kur më sheh me një tjetër mos mu nevrikos
Unë të dhashë gjithçka dhe kjo është ajo
Që më dhemb më shumë.

Sebastian Yatra
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2)

Sebastian Yatra
Unë dua vetëm që të mos më harrosh
Kujtoje atë që të dhashë
Pse ma kthen kështu

Më thanë që e ke harruar emrin ti
Kartave të mia nuk iu përgjigjesh
Dhe nuk ndaloj së vuajturi

Wisin
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri(X2 Sebastian Yatra)
(krijesa)

Nacho
Ndonjëherë shikoj panoramën
Ato momente në shtrat
Me zjarrin dhe nxehtësinë e atyre puthjeve
Kujtoj mëngjeset me pizhame
Ti që më thua të dua
Unë duke e lexuar nga buzët e tua të këqija
Dua të qesh dhe jo të qaj
Dua të vazhdoj dhe jo të ndalem
Dua të ngjitem dhe të mos zbres
Sepse të mendoj
Ka dicka që më ndalon që të vazhdoj
Dhe nuk dua të kthehem
Nuk di sesi ta fsheh ndjenjën time të trishtë

Është e pamundur të të harroj
Të të nxjerr nga mendimet e mia
Të kujtoj mënyrën në të cilën bënim dashuri
Unë të dhashë dashurinë time
Unë të dhashë jetën time
Shpresoj që të mos kthehesh e penduar (Nacho)
Kur të kuptosh gabimin tënd

Sebastian Yatra
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2 Wisin)
doblete (aja)
sebastian yatra
nacho
(Krijesa)
Yatra

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018