A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Seldi Qalliu

Tags: Seldi Qalliu, Seldi

Origin: Tirane    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: ♑ Bricjapi  
Seldi Qalliu is a very famous singer of Pop music. Ka studiar ne Akademine e arteve te bukura, dega Kanto dhe eshte i lidhur me kengetaren Mimoza Shkodra. Thotë për veten: “Jam i hapur, i komunikueshëm, shumë i suksesshëm me femrat. Më pëlqen të jem në qendër të vëmendjes dhe ia arrij gjithmonë”. Nuk i është dashur të punojë, pasi të gjitha të ardhurat e nevojshme ia siguron e ëma, e cila ka një biznes privat. Nëna është familja e tij e vetme. Prindërit janë ndarë që kur ai ishte vetëm 1 vjeç. Ba...

>> Full biography >>


  • Find Seldi Qalliu on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  509

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018