A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Selena Gomez

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  110
  • Origin:
  • Grand Prairie, Texas 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Selena Gomez is a very famous international artist of Pop music. Selena Gomez e lindur si Selena Marie Gomez është një këngëtare dhe aktore Amerikane nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Selena së pari filloi karrierën në serialin Magjistarët e sheshit Uejverli gjithashtu edhe në shumë filma tjerë. Para se të bëjë debutimin në Walt Disney Selena kishte rol në Barni dhe shokët një serial për fëmijë që nga vitin 2002. Selena u lind në vitin 1992 më 22 Korrik në një qytet në Texas të Shba-së. Selena Gomez u...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Twitter

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts» Add A Song »Related Artists:

Demi Lovato

Miley Cyrus

Ariana Grande

Taylor Swift

Adele

Jessie J

Jordin Sparks

Vanessa Hudgens

Kat Dahlia

Rihanna


Tags: Selena Gomez

Selena Gomez in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018