A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Selim Paja

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Mallakaster 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Selim Paja is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Selim Paja eshte me origjine nga Mallakastra, me arsim te mesem u kendon trevave dashurise dhe tradites. Më datë 9 Korrik 2015, Irini Qirjako publikon videoklipin "Dhenderr Te Ben Motra", në bashkëpunim me Selim Paja. Më datë 24 Shtator 2015, Selim Paja publikon videoklipin "Vashe Nga Mallakastra". Më datë 29 Gusht 2016, Selim Paja publikon videoklipin "Djali Yne Po Djeg Shamine". Më datë 9 Qershor 2017, Selim Paja publikon videoklipi...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alfred Meço

Eduart Dëma

Altin Sulku

Skifter Etemi

Julian Lekocaj

Edmond Nikolla

Gezim Myshketa

Altin Basho

Gjergj Hila

Andi Shkoza


Tags: Selim Paja

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018