A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Seven SaraqiTags: Seven Saraqi, 7 Saraqi, Seven
Origin: Mitrovicë    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Dashi  
Seven Saraqi is a popular singer and songwriter in rhythmic music. Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj. Seveni është shumë i talentuar në muzikë dhe tregon se prindërit e tij e ndihmojnë me ide dhe i kanë trashëguar atij talentin. Seven Saraqi lindi në Mitrovicë dhe ka jetuar deri në moshën 5-vjeçare. Prindërit e tij shkuan në Shtetet e Bashkuara për një turne dhe ndërkohë filloi lufta në Kosovë dhe qysh atëherë, familja e tij krijoi ... >> Full biography >>
  • Find Seven Saraqi on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  109 :: Shtinja Flaken / Edhe Njo ::  
 :: Si Me Kom Zezake ::  
 :: Lej Foret ::  
 :: Çdo Ditë ::  
 :: Hajde Ma Ngat ::  
 :: Take Me Away ::  
 :: She Got Me ::  
 :: Mos Shko ::  
 :: Secret Love ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote