A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Seven Saraqi - E Di Qe T`dhem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2014

2014-11-19T19:17:09

Kejt i kisha dhon, kejt i kisha dhon
Vec edhe niher na dy bashk me kon
Se sa stkom pa ka koh
Spo di qysh ka ndodh... Ka ndodh...

M'hidhet me ndrru venin
Kur emnin ta permenin
Ma rahat nej larg se
Kur ty po tkom ngat
Um kapin flutrat nbark
Kur jena bashk mkapin flutrat nbark
Kur jena ngat...
Spo di ca me bo, cka me bo?
Tregom cka u bo qe s'jena mo?
Mos thuj qe nuk m'don Baby girl...

(Refreni)
E di qe t'dhem se je nda
T'dhem se je nda
E ski lon vend per mu pa
Vend per mu paa...
(2x) E di qe t'dhem se je nda
T'dhem t'dhem se je nda oh girl..

A ma kishe dhon? A ma kishe dhon
Zemren tone t'njom se hala nuk o von
Qe don emocion vetem tregom
Me kon me ty prap a bon?
Po m'intereson cka na ndalon baby?

M'hidhet me ndrru venin
Kur emnin ta permenin
Ma rahat po nej larg se
Kur ty po tkom ngat
Pom kapin flutra nbark
Kur jena bashk mkapin flutra nbark
Kur jena ngat...
Spo di ca me bo, cka me bo?
Tregom cka u bo qe s'jena mo?
Mos thuj qe nuk m'don Baby girl...

(Refreni)
E di qe t'dhem se je nda
T'dhem se je nda
E ski lon vend per mu pa
Vend per mu paa...
(2x) E di qe t'dhem se je nda
T'dhem t'dhem se je nda oh girl..


Lyrics submited by Adissa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018