A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Seven Saraqi - Pse


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/09/2015

2015-09-06T15:13:12

mos e lyp fajin
kush e pati fajin
ka shkoj kjo koh
na jo s'jena mo
pse rrugt e tona u ndan

veq po du me dit PSE(2x)

s'jena mo
qka ka ndodh
me ndjenjen ton
edhe qielli ka lotu
diten qe je shkuu

qka me bo
nuk ki qka me bo
se jeta befasine e sjell
arsyeja se zemra ftoft m'rrin
nuk ka me vlere

nuk po shihet drita
terr e kom
nuk ka mo DIELL
nuk imagjinoj pernime
me kon ti me tjeter kon
se s'bon ti mu kon
me tjeter kon
se po t'thirri n'telefon
a bon a s'bon

ja nisim prej fillimit
ti qka po mendon
a mun me kon prap
na dy qysh jena kon
se dhimbja ka mu vrejt
nuk o njejt
BABY MOS E LYP FAJIN
kush e pati fajin
ka shkoj kjo koh
na jo s'jena mo
pse rruget tona u ndan

veq po du me dit PSE(4x)

pse sjena mo
qka ka ndodh
me ndjenjen ton
edhe qielli ka lotu
diten qe ti je shkuu

qka me bo
nuk ki qka me bo
se krejt qa kom mujt ,i kom bo
edhe krejt qka kom pas
ti kom dhon

ta fala zemren tem
gjdo gabim gjdo moment
qa kurr
per kerkon
se kom bo

a ki mendu per neve
haaa?
a ka me pas naj tjeter
me dit a je ti sot
e lumtur me tjeter kon

oohh girl
ku po shkon
ja nisim prej fillimit
ti qka po menon

a mun me kon
prap na dy
qysh jena kon
Se dhimbja ka mu vrejt
Nuk o njejt

baby mos e lyp fajin
kush e pati fajin
ka shkoj kjo koh
na jo s'jena mo
pse rruget tona u ndan

veq po du me dit PSE (2X)

s'jena mo
qka ka ndodh
me ndjenjen ton
edhe qielli ka lotu
diten qe je shkuuu
Pse je shku


Lyrics submited by #thjesht_annae-Cards (1)

2017-10-17 19:38:05
mos e lyp fajin
kush e pati fajin
ka shkoj kjo koh
na jo s'jena mo
pse rrugt e tona u ndan

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018