A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaip Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Shaip Berisha is a popular singer. Në vitin 1977, Demir Krasniqi & Shaip Berisha publikojnë albumin "Në Kerçovë Na Ra Një Gjamcë". Në vitin 1980, Demir Krasniqi & Shaip Berisha publikojnë albumin "Gërmia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Gërmia (1980)

Në Kerçovë Na Ra Një Gjamcë (1977)


» Add A Song »


Related Artists:

Artan Rroku

Artur Lamce

Bastri Ibishi

Bujar Paloja

Shkelqim Stafa

Kliton Nuzi

Bronx Albo

Taulant Ajvazi

Zamir Xhavara

Lendrit Krasniqi


Tags: Shaip Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018