A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Faik Konica

Jap
gjithë jetën time
endacake
per dy metra varr
n'atdhe.

1994

- poem written by Shazim Mehmeti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018