A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sheila Haxhiraj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  52
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Sheila Haxhiraj is a popular singer and songwriter of Pop music. Pas një rrugëtimi të gjatë muzikor, në moshën 18 vjeçare Sheila Haxhiraj fitoi vendin e parë në garën muzikore të “X-Factor Albania” në TV Klan, garë në të cilën morën pjesë rreth 5 mijë konkurrentë nga Shqipëria dhe trojet. Ky çmim i rëndësishëm, i dha mundësi Sheilës të nënshkruante një kontratë me producentë si “Berman Brothers” dhe ndoshta jeta e saj tani do ndryshojë përfundimisht. Sheila nuk ka studiuar ndonjëherë muzikë me mësues, por që e...

>> Full biography >>


Comments

(0)

X Factor Albania

(Winner)

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saelma

Inna (Ina Kollçaku)

Nidora Gjyriqi

Lola Pink

Entela Zhula

Emmy

Elia

Kieda Budini

Laura Nezha

Laura Toska


Tags: Sheila Haxhiraj, Sheila

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018