A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sheila Haxhiraj

Tags: Sheila Haxhiraj, Sheila

Origin: Tiranë      Age: 24   Zodiac sign: ♏ Akrepi  
Sheila Haxhiraj is a popular singer and songwriter of Pop music. Pas një rrugëtimi të gjatë muzikor, në moshën 18 vjeçare Sheila Haxhiraj fitoi vendin e parë në garën muzikore të “X-Factor Albania” në TV Klan, garë në të cilën morën pjesë rreth 5 mijë konkurrentë nga Shqipëria dhe trojet. Ky çmim i rëndësishëm, i dha mundësi Sheilës të nënshkruante një kontratë me producentë si “Berman Brothers” dhe ndoshta jeta e saj tani do ndryshojë përfundimisht. Sheila nuk ka studiuar ndonjëherë muzikë me mësues, por që e...

>> Full biography >>


  • Find Sheila Haxhiraj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  50

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018