A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkelqim Berberi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shkelqim Berberi is a popular singer of Pop & R&B music. Shkelqim Berberi është një artist ri i estrades shqipetare qe korri një sukses per një kohë shumë të shkurtër. Shkelqim Berberi qysh i vogel është marre me degen e Artit ne pergjithesi... Ai mori pjese ne festivale te ndryshme, Ndersa vitin e kaluar filloi ne fazen profesionale te mirret me muzike (2016). Shkelqimi studion ne fakultetin e arteve ne Prishtine, kenga e tij e pare eshte "Era Jote" qe ka bashkëpunuar me reperin Lyrical Son. Nder...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

Stanaj

Simba

Jashar Hoxha

Kasso

Tensioni G

BlackLion

Qendrim Pllana

Klodian Duraku


Tags: Shkelqim Berberi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018