A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkenda Dubova

Tags: Shkenda Dubova, Shkenda

Origin: Gjilan    Residence:        Age: 32   Zodiac sign: Dashi  
Shkenda Dubova is a popular singer of Pop music. Shknda Dubova ka lindur në Gjilan. Ajo rrjedh nga një familje patriarkale. Është fëmija i madh i prindërve Shaip Dubova dhe nëna Luljeta Dubova (mësuese e biologjisë), si dhe ka një motër Dafina Dubova dhe një vëlla Ardian Dubova. Ka të publikuara disa këngë ku ndër më të famshmet cilësohet "Ditëlindja", e cila u bë edhe hit në atë kohë në vitin 2009 dhe u shpërblye me Çmimin Special Nga Zico Tv në Zhurma Show Awards 2010. Aktualisht jeton në Pri...

>> Full biography >>


  • Find Shkenda Dubova on social networks:
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  57

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018