A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkendije Mujaj

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  128
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj is a popular singer of Pop music. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Full biography >>


Twitter

Account

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arlinda Gaxherri

Nora Muqaj

Nita Latifi

Nazmije Selimi

Xheraldina Berisha

Bleta Brovina

Vesa Smolica

Suanita

Aida Baraku

Tringa Kay


Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018