A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkendije Mujaj

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  134
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj is a popular singer of Pop music. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nora Muqaj

Arlinda Gaxherri

Adelina Thaqi

Ariana

Tringa Rexhepi

Nita Latifi

Festina Mejzini

Edita Sopjani

Vildane Zeneli

Tori (Fitore Berisha)


Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018