A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkodran Tolaj - Autostrada  (Feat. Danger & Bigx)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/07/2010

2010-07-15T21:56:44

Featuring

Danger

Featuring

BigxIt's a long time that we try finding the lyrics to "Autostrada" sung by Shkodran Tolaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shkodran Tolaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Murat Gjoniku. We wish that's the lyrics you are looking for:

Kur te mbarohet zemer autostrada
Do vi ne tiran do na kaloj nata
Hajde ti bellholl si gjelpana
Ma te miren qik nga tirana

Dridhe qik
Aman dridhe belin ti
Tuj kercy
Me daulle qifteli

Dridhe belin
Pak nga pak
Kush don qef
Asniher ska me u plak

Nga shqipria edhe nga kosova
Nga ulqini edhe nga tetova
Djem e qika po kercejn gjith naten
Hajde ta festojme edhe autostraden

Niher nga prishtina
Niher nga tirana
Aaaaa hajde qik
Keshtu kalon nata

Hajde ti belholl
Si gjelpana
Ma te miren qik
Nga kosova

Dridhe qik
Aman dridhe belin ti
Tuj kercy
Me daulle qifteli

Dridhe belin
Pak nga pak
Kush don qef
Asniher ska me u plak

Nga shqipria edhe nga kosova
Nga ulqini edhe nga tetova
Djem e qika po kercejn gjith naten
Hajde ta festojme edhe autostradenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018