A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkodran Tolaj - Nënës


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/10/2016

2016-10-21T16:01:16


It's a long time that we try finding the lyrics to "Nënës" sung by Shkodran Tolaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shkodran Tolaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Gazmend Hyda. We wish that's the lyrics you are looking for:

ngoni vllëazon ju me ja u' than dy fjal respektone nanen deri na eshte gjall deri na eshte gjall se nana tka lind dhe me mund tka rrit andaj mos harro nanen respekto nanen respekto lumi aj i lumi ate qe ndëron meshiren e zotit aj do ta fiton aj do ta fiton sa ka hjekur nana me ty o njeri mos me ja dit vleren mare është per ty mare është per ty andaj o njeri kujdes mos gabo respektoje nanen xhenneti fito xhenneti fito denimi Allahut vllazer është i rand andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kan andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kanmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018