A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shkumbin Ismaili & Poni - Nuk Ta Fal


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  287

See Also

Poni

Song from the album:

Nuk Ta Fal

Music by:

Shkumbin Ismaili

Lyrics by:

Vigan Sulejmani

Arrangement:

Shkumbin Ismaili

Video Production:

Max Production

Participating in

Zhurma Show 2015
Kalon nje kohe e gjate
veten e mundon
dikujt cdo gje ne jete i fal
dhe nuk i mjafton

endem i vetmuar
pas nuk kthehem dot
ne zemren time te lenduar
falja eshte e kote

Ref:X2
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Cdo fillim e ka nje fund
por asnjehere se kam menduar
edhe pse u deshem shume
ndryshe paska qene e shkruar

Ishim ne qe enderronim
nje dashuri qe ska mbarim
njeri tjetrit sot i themi
me as falja ska kuptim

Ref:x4
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal


Lyrics submited by Ts


lyrics.al © 2007 - 2017