A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkurte Fejza - Malli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Comments

(0)

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Malli"

Participating in

Zhurma Show 2008


Se qme esht mbushur zemra plot me mall se qme esht mbushur zemra plot mall..per ty o vendlindja qe me je shum larg per ty o vendlindja qe me je shum larg..

fry mej er e ngroft nga liqeni prespes fry mej er e ngroft nga liqeni prespes...qe tme sjell fuqin dhe shpresen e jetes qe tme sjell fuqin dhe shpresen e jetes..

fry mej er e ngroft nga struga e tetova,fry mej er e ngroft nga struga e tetova...seq me mori malli o per trojet tona,seq me mori malli o per trojet tona

fry meJ ere ngroft nga ulqini e presheva, fry meJ ere nga ulqini e presheva...ngrohtesin e juaj gjithmon e pelqeva ngrohtesin e juaj gjithmon e pelqeva

fry mej e ere ngroft qameri e nkosov,fry mej e ere ngroft qameri e nkosov...basa bes me ju jemi gjithmon, basa bes me ju jemi gjithmon

eni te jgith te shkojm ne tiran eni te gjith te shkojm ne tiran

qe ta majm kuvend si vllezer me nan,qe ta majm kuvend si vllezer me nan


Lyrics submited by Struga--princess
more...
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018