A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Nuk Jam E Jotja


Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2015

2015-06-16T19:46:51

Dikur te deshta,
ma shum se veten,
von e kuptova,
ce ke dhe tjetren,
prej asaj dite,
kur nuk kam dashur ce ti shoh ma syt,

Dikur te deshta,
por tani nuk te dua,
ma mir te vdes se sa, ti shijoj buzet tua
me ben fajtore,
edhe pse e din ce esht faji yt,

Ref:(2x)
Nuk jam e jotja e nuk do te jesh i imi
me vjen shum kec se nuk te njoha nga filimi
nuk jam e jotja shko atje ku ta mer mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra

Tash ka mbaruar,
dua te jesh i bindur
per njeri tjetrin
si duket skemi lindur
gjithcka provove
per mua per asgje nuk me ke pyt

Dikur te deshta,
por tani nuk te dua,
ma mir te vdes se sa, ti shijoj buzet tua
me ben fajtore,
edhe pse e din ce esht faji yt,

Ref:(5x)
Nuk jam e jotja e nuk do te jesh i imi
me vjen shum kec se nuk te njoha nga filimi
nuk jam e jotja shko atje ku ta mer mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra


Lyrics submited by  valbona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018