A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Ti Ke Qen Dhe Gjithmon Ke Mbet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2008

2008-02-28T00:35:18

Song from the album:

"Hajde"


Ishte nat e fundit
qe dola me ty
zemra qe te deshti
pernjeher u thy

para teje sot, nuk dua me te qaj
edhe pse syt i kom plot vaj

ref:Buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
ooo ti ke qen dhe gjithmon ke mbet dashuria e sinqert

edhe pse me ike
dhe pran teje sjam
une ket ta kam falur
inati sta kam

se nuk mundem kurr,qe diqka te t'bej keq
sjam si ti,dhe kete merre vesh

ref:Buzet qe m'digjen sikur prush
perveq teje si puth kush
ooo ti ke qen dhe gjithmon ke mbet dashuria e sinqert


Lyrics submited by Une
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018