A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkurte Gashi - Dikur Te Deshta


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Vetëm Unë Jam Dukat"


Dikur te deshta
ma shum se veten
von e kuptova
qe ke dhe tjetren
prej asaj dite
kurr nuk kam dasht qe ti shoh ma syt

Dikur te deshta
por tani nuk te dua
ma mir te vdes
se sa te shijoj buzet tua
me ban fajtore
edhe pse din se qe asht faji yt

(2x)
nuk jam e jotja
e nuk do te jesh i imi
me vjen shum keq nuk te njoha nga fillimi
nuk jam e jotja
shko atje ku ta merr mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra

Tash ka mbaruar
dua te jesh i bindur
per njani tjetrin si duket skemi lindur
gjith qka provove per mua
por asgje nuk me ke kthy

Dikur te deshta
por tani nuk te dua
ma mir te vdes
se sa te shijoj buzet tua
me ban fajtore
edhe pse din se qe asht faji yt

(4x)
nuk jam e jotja
e nuk do te jesh i imi
me vjen shum keq nuk te njoha nga fillimi
nuk jam e jotja
shko atje ku ta merr mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra


Lyrics submited by Lindita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018