A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Kthehu Shpirti Im


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Vetëm Unë Jam Dukat"


Letrat u zbehen shpirti im
nuk je me ti si ne fillim
pak para se ti me shku
thoje se ske mem harru.

e di qe kot un po te pres
ndonse kam edhe shum pak shpres
larg syve larg zemres ton
DASHURIA perfundon.

ref: tani emrin tend therras
oo diku larg n'Evrop
me shkoj rinija duke qar un me lot
tani emrin tend oo n'letra e lexoj a ka kuptin tani t'jetoj.

sikurse parandjeja shume
por nuk e thoja ate une
dy zemra larg asesi
nuk mund te kene ngrohtesi.

e di qe kot une po te pres
ndonese kam edhe shume pak shprese
larg syve larg zemres tone
dashuria perfundon.

ref:tani emrin tend therras
ooo diku larg n'Evrop
me shkoj rinia duke qare une me lot
tani emrin tend ooo n'letra e lexoj a ka kuptim tani t'jetoj.


Lyrics submited by Letta-gg   voglushja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018