A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shkurte Gashi - Mua M'ke Shkel Me Kembe


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/07/2009

2009-07-23T11:29:17

Song from the album:

"Vetëm Unë Jam Dukat"


te lutem shko nga zemra ime ik sa me larg nga ky qyteeeeet le te mendoj tkam harruar per mua ke vdek le te mendoj tkam harruar per mua ke vdek

ref.mendova se veq ti nbot egziston von e kuptova se zemra gabon tani nje tjeter e mban ne pellemb mua mke shkel me kemb (2)

e drejta yte eshte zgjedhesh e drejta ime tet harroooj me ndjenjat kam me luftuar kurr mos te tkujtoj me ndjenjat kam me luftuar kurr mos tet kujtoj

ref.mendova se veq ti nbot egziston von ekuptova se zemra gabon tani nje tjeter e mban ne pellemb mua mke shkel me kemb (2)


Lyrics submited by Noora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018