A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Nata E Fundit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/09/2013

2013-09-20T14:27:53

Song from the album:

"Vetëm Unë Jam Dukat"

Song from the album:

"Nata E Fundit"


Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti per njeher u thy para teje sot nuk dua me te qaj edhe pse syt i kam plot vaj

buzet qe mdigjen sikur prush perveq teje si puth kush ohoo
ti ke qeenn dhe gjithmon ke mbet dashuriaa e sinqertt...

edhe pse me ikee dhe pran teje sjam un ket ta kam falur inati sta kam pse nuk mundem kurr qe diqkaa tet bejj keqq sjam si ty dhe ket mere veshtt...

buzet qe mdigjen sikur prush perveq tejee si puth kush ohoo
ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuriaa e sinqertt...[2herr]


Lyrics submited by Meeeliiiiiii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018