A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Edhe Ku Ju Knova


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hajde"


aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe ku ju knova aj sonte me qeeeef

jalla albanova po dojkan me djeg

edhe ku ju knova as sonte me mund edhe per lorisin gjilanin me kall

aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe per tetov ooo aj sonte ka rrshii
edhe kumanoven sonte per shoqni

edhe per prishtin oo sonte me vullnet
edhe ferizajin jalla dojm me djeg

edhe ku ju knova aj sonte me qeeef o ju knon shkurta me shoqnin e vet

edhe ku ju knova aj sonte me mall jasha jardenavi korqoven me kall


Lyrics submited by Hanna
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018