A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Shina Nana Na


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hajde"


luje luje vallen pak per mu
sonte nata ka kalu
po shkojn oret nji nga nji
n breng ne zemer me ke hy
Ref:2x
shina nana najna, nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla.....
shina nana najna,nana naj naj na ,dua sonte tet kem prane...
SHKURTE: 2x
sonte teper mua je , je yll nate qe nuk flet.....
them mos u largo kaq shume se mu dogj zemra mu ba shkrum
REF: 3X:
shina nana najna ,nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla ....
shina nana najna , nana naj naj na dua sont tet kem prane


Lyrics submited by Bardhyl Salihi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018