A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hajde"


mu duk se u prish dynjaja u be kiameti
at dit kur zemra ime pa dashurii mbeti
mu duk se jeta mbaaroi rinia mu shua thon se shpresa vdes e fundit un ende te duaa

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

mos u bo se mke harruar se kurr nuk me deshte
lot e mia nuk pushun si shiu ne vjesht

pas dashuris tende zemer nuk dua kurgje tjeter
prandaj tlutem ktheju ktheju dashuris se vjeter

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

ref: zemer mdogji malli zemer per se gjalli zemer shum po vuaj mos u ben se sjemi te huaj

dje me the te dua teper sonte me dike tjeter
mos ma helmo jeten sa ke ndryshuar qe te deshta si duket kam gabuar
2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra

ty sosht gabimi i vetem ti paske dhe nje tjeter tash mos kerko falje
nga une u ndave dhe tmallkoj kjo zemer qe e vrave
2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra

2x ishin puthje
mekatare ato qe dikur mi fale
nzemren tende sjam e vetmja tash po vjen ajo tjetra


Lyrics submited by Hanna
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018