A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Mos Dashini E Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hajde"


edhe sot jom siikur djee e nga ti qka ka te re a je gjaLL o shpirti im qe spo deL mo ne takim qee saa koohh nukk te ka m paa per ket fajeet kuush i ka .

reff. : ojj dashni e vjeter sdi si met harruu sii soot edhe neseer prap ka met kerku .

sa her po pikoon nje yyll mendoi se dot wjen nje diit emir nje dehshiir e shpreh qdoo her po sploocohet asniiher dit per dit po bei qudi perseri shum larg nga ti
Ref. .
tee priita me muuaj u ben disa wiet moj ket zemer nuk po di kujt tja loo un amanet


Lyrics submited by  ilirjana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018