A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Dy Bylbyla Kuvendojne


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Live"


dy bylbyla kuvendojn
degem dege selam na qojn
hajde sonte krej po shkojm
dasmen vllau tja jeshojm 2x

hajde hajde sonte knojma
nimiher per har ja bajna
juve zoti ju bekoft
veq me gzim jeta ju shkoft 2x

trondofili qel motmot
vllau jon maj bukur sot
sat ket toka uje me pi
gjithmon paqi lumturi 2x

hajde hajde sonte knojma
nimiher per har ja bajna
juve zoti ju bekoft
veq me gzim jeta ju shkoft 2x


Lyrics submited by  leli2013
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018