A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkurte Gashi - Hajde Lujna


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T20:23:09

Song from the album:

"Live"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Lujna" sung by Shkurte Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shkurte Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Mensur Kadriu. We wish that's the lyrics you are looking for:

Sonte kemi gzim te madh
sonte kemi gzim te madh
dota kallim ni mahall
dota kallim ni mahall
sonte per ju knoj me qef
sonte per ju knoj me qef
hidhne vallen ju me def
hidhne vallen ju me def.

refreni

Lelelej lujna lujna
lelelej e vallzojna
sonte veq per ju
do te knojna
lelelej lujna lujna
lelelej e vallzojna
sonte veq per ju
do te knojna.

Ani sonte
deri ne mengjes
ani sonte
deri ne mengjes
dot vallzojm
ne besa bes
dot vallzojm
ne besa besa
kush vallzon
vallen i pari
kush vallzon
vallen i pari
u mbuloft ai me ari
u mbuloft ai me ari.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018