A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkurte Gashi - Pse Nuk Me Ze Gjumi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/09/2012

2012-09-29T16:50:00

Song from the album:

"Live"


Pse nuk më nzen gjumi e mjera nuk di
një her të takova , dua përsëri

2x:Ka shkoj edhe vij mendja m'rri tek ti
ty pa të pëmend , smë nzen vendi-vend

2x:Ndoshta sehire ndoshta magji ,
takimi i parë krejt mi ka përzi

Pse nuk më nzen gjumi e mjera nuk di
një her të takova , dua përsëri

2x:Ka shkoj edhe vij mendja m'rri tek ti
ty pa të pëmend , smë nzen vendi-vend

2x:Ndoshta sehire ndoshta magji ,
takimi i parë krejt mi ka përzi


Lyrics submited by Bib Kryeziu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018