A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Luje, Luje Vallen


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2014

2014-02-05T14:36:35

luje luje vallen pak per mu sonte nata ka kalu
po shkojn oret nje nga nje mbrenda nzemer me je ti 2x

shina najna najna naj na na na luje sonte belin hajde mashalla
shina najna najna naj na na na sonte dua te kem pran 2x

sonte ti per mua je njeri naten qe nuk fle
ti mos u largo kaq Shum se mu tash zemra mu bo shkrum 2x

shina najna najna naj na na na luje sonte belin hajde mashalla
shina najna najna naj na na na sonte dua te kem pran 2x


Lyrics submited by shkurtaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018