A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shkurte Gashi - Mjaft Më Ke Prit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2014

2014-02-05T14:36:35

Sa më lendoj mu zemren time
lajmri kur më ka ardh
ato une që e deshta
tjetrin e paska mar (2)
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)
II
kur mora vesh un per ty
se tjetrin e paske mar
kujtova me mall në shpirt
zemra rinte duke qar
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018