A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shkurte Gashi - Godet Shpirtin


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  132

Comments

(0)

08/03/2014

2014-03-08T19:03:26

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

EMF Creative


Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …


Lyrics submited by vizion
more...
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018