A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Kur Dola Te Dera


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/12/2014

2014-12-09T15:58:51

Song from the album:

"Live"


kur dola te dera e madhe
un kom qa me vaj
kur dola te dera e madhe
un kom qa me vaj

boma hallall mori none
se un neser shkoj
boma hallall mori none
se un neser shkoj

do dal e do shkoj
do largohem oo
do dal e do shkoj
do largohem oo

per bab e per non
dot pervlohem oo
per bab e per non
dot pervlohem oo

do dal e do shkoj
e dot hicem oo
do dal e do shkoj
e dot hicem oo

per bab e per non
un dot digjem oo
per bab e per non
un dot digjem oo


Lyrics submited by Ariel
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018