A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shonak is a singer of Hip-Hop music. Emri i vertetë Marion Braholli dhe që i vogël ai ishte nje dëgjues i rregullt i muzikës Hip-Hop. Ishin rreperat e asaj kohe frymezimi i tij që ti futej muzikës. Aktualisht këngët e tij i punon ne studion Radical Records ne Tiranë. Në Dhjetor 2017, Shonak merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "My Daling". Më datë 5 Shtator 2017, Shonak publikon videoklipin "5 Shkall". Teksti u shkrua nga Xhenty. Më datë 20 Qershor 2018, Shonak publikon v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alby

Clevinjo

Ergi Zejnuni (Ergi)

El Ninjo

Naldi

Enemy

Redis

Xheloo

Mary X

Blaze


Tags: Shonak, Marion Braholli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018