A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Shuje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Song from the album:

"100% Shqip Vol.2"

Song from the album:

"The Best Albanian Boys"

Participating in

Kënga Magjike 2004


mere si c'te dua e ti m'thu prit pak
ndjenjat me kaplojn nuk mund te duroj
lerme ti te te shoh ne sy
te te perqafoj sa i etur jam per ty

Ref:
shuje kete mall syte e mi
nuk e di pse s'me kupton tani
shuje kete hall kete mall
te zemres qe te theret (x4)

une per ty po cmendem e ti m'thu kalon
fare s'me kupton sa shume me shqeteson
me lejo nuk mund te te pres
dua te te puth para se te vdes per ty.

Ref:
shuje kete mall syte e mi
nuk e di pse s'me kupton tani
shuje kete hall kete mall
te zemres qe te theret


Lyrics submited by  blerina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018